sobota 13. července 2013

Letní dumání (2)


Erotická kanonáda
Pokud nevíte, o čem je řeč, nejspíš žijete v nějakém vakuu. V poslední době je více než zřejmé, že se o slovo začínají hlásit dráždivější knihy. Co vy a erotický žánr? Četli jste něco? Nečetli? Chystáte se číst? Co si o eroťárnách vůbec myslíte? A jaké jsou podle vás ty nejlepší kousky?
____________________________________
V letním dumání jsou dvě témata, ke kterým nemám co říct... A tohle je bohužel jedním z nich. Takže tenhle článek bude mít je pár řádků, tak snad to bude stačit.
Na internetu neuvádím svůj věk, protože lidi jsou hloupí a smějí se mi, jak jsem děsně "malá." A to je vlastně pravda, co se týče blogosféry, jsem ještě dítě. Takže já a erotické knihy? Nee. Ne že by mi dělalo problém vzít si erotickou knihu a začíst se, já se u knížek nečervenám, spíš bych asi vypadala divně, kdybych najednou vytýhla 50 odstínů  šedi. Ale to neznamená, že bych si žádnou nepřečetla. Ale kdyby ano, určitě jen ve čtečce. ^^ Jsem prostě takovej Stydlín, že víc než u samotné knížky bych se červenala u toho, kdybych si ji vytáhla v autobuse.
Co si o erotických knihách myslím... Já jsem jedna z těch, která se o sexu stydí mluvit... Ale to pro mě neplatí u čtení/psaní. Takže číst erotickou literaturu? Ok, proč ne? Sex je součástí života a je všude kolem nás, tak proč se ho bát?
Kdybych si ale měla vybrat nějakou erotickou knihu, bylo by to právě 50 odstínů. Slyšela jsem dost záporné recenze a věřím jim, ale chtěla bych vědět, co za prasárnu to je. :'D A potom bych se asi pustila do Božského bastarda, však proč ne? :)

4 komentáře:

 1. Věř mi, že ti nic neuniká, na takovéhle knihy je ještě času dost :)

  OdpovědětVymazat
 2. Je mi 14 a takové knížky občas čtu. Nečervenám se u nich, necítím se nijak pohoršena a to že sem zkažená vím. Tak proč bych něco takového nemohla číst? Nedoporučovala bych ti začínat zrovna s fifty shades... protože se nejedná o moc kvalitní knihu... Možná bys mohla začít s new adult? Taková krásná katastrofa byla hezky psaná. Určitě bych nezkoušela hned po young adult a dystopiích, kde se hrdinové sotva drží za ruce, erotické knížky :) -Týna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fifty shades bych si chtěla přečíst právě kvůli tomu, jestli je to taková hrůza, jak všichni tvrdí. :) A já čtu knížky všech druhů, mně samotné nedělá čtení erotických knih problém, ale zase si umím představit výtazy lidí, když jim řeknu, že něco takového čtu. :D
   Mimochodem, na Krásnou katastrofu se chystám. :)

   Vymazat